Hledáme skautky a skauty, kteří by připomínkovali stávající aktivity, které již máme a zároveň je zde ...

Autor: Ostatnická Kateřina (Osud)
ID: 2730
Typ: Poptávka
Kraj: Hlavní město Praha
Datum: 14.06.2019 13:20:06

Zobrazit

O projektu

V rámci strategické priority Junáka - Personalistika vznikl projekt Jobs.skaut.cz, jehož smyslem je pomoci skautům s hledáním spolupracovníků a umožnit jim oslovit širší okruh lidí – jak skautů, tak třeba i neskautů se zájmem o skauting.

Na portál Jobs.skaut.cz je možné umisťovat inzeráty s nabídkami zapojení do skautské činnosti tak, jak je obvyklé na klasických portálech s burzou práce. A to jak jménem jednotky, tak i jménem projektových skupin, či jejich šéfů. Zároveň však i jednotliví skauti můžou na portálu vystavit svůj životopis (v podobě uživatelského profilu) a nabídnout své schopnosti a dovednosti jednotkám, oddílům etc. (např. studenti, kteří odešli do jiného města studovat a hledají nové skautské uplatnění, instruktoři na volné noze apod.) Inzeráty na rozdíl od profilů mohou vidět i nepřihlášení uživatelé, tedy i neskautská veřejnost.

Portál slouží pro umisťování inzerátu, které jsou zaměřené na hledání či nabízení spolupracovníků pro skautskou činnost, nikoliv pro komerční účely. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění smazat inzerát, který má nevhodný obsah, nebo neodpovídá určení či smyslu portálu.

Portál Jobs.skaut.cz je podporován z projektu:

Logo ERD