Účel: WordPress plugin pro propojení casopisy.skaut.cz a zobrazení obsahu. Možnost přes widgety a shordcody ...

Autor: Janata Michal (Kalich)
ID: 655
Typ: Poptávka
Kraj: Celá ČR
Datum: 09.01.2018 15:27:45

Zobrazit

Junák - český skaut, z.s. hledá posilu na pozici člena vedení organizace s odpovědností za ekonomiku

Autor: Ostatnická Kateřina (Osud)
Typ:Nabídka
Kategorie:Zaměstnání  >  Ústředí
Kraj:Hlavní město Praha
Datum založení:12.01.2019
Datum poslední úpravy:16.01.2019
Datum platnosti:16.04.2019
Lokalita:Praha 1
Příloha:
Inzerát_ekonom.pdf

Máš zkušenosti s ekonomickým řízením organizace? Hledáš nové výzvy a chceš se podílet na tvorbě strategie hospodaření a na klíčových rozhodnutích v největší neziskové organizaci pracující s dětmi a mladými lidmi?

Náplň činnosti:
  • podílení se na strategickém řízení organizace
  • supervize nad finančním řízením organizace
  • řízení vnitřní dotační politiky (podpora aktivit v pobočných spolcích)
  • řízení komerčních a fundraisingových aktivit organizace
  • činnost po boku Výkonné rady nebo (od začátku či později) přímo ve Výkonné radě, spolurozhodování o krocích organizace nejen v hospodářské oblasti
  • jednání s partnery mimo organizaci (např. ministerstva, auditor, partneři)
Rozsah úvazku: spolupráci si dokážeme představit v různých podobách - od plného přes částečný úvazek až po dobrovolnické působení
Nástup: ideálně do 1. dubna 2019
Místo výkonu: Kancelář ústředí, Praha 1

Očekáváme:
  • zkušeného manažera/manažerku s koncepčním uvažování a organizačními schopnostmi
  • znalosti a zkušenosti s finančním řízením organizace
  • dobrou znalost skautského prostředí, schopnost nadhledu z celostátní perspektivy
  • výhodou zkušenost s vedením kolektivu zaměstnanců nebo dlouhodobého vedení týmu dobrovolníků
  • dobré komunikační schopnosti, pokročilá dovednost formulovat a vyjádřit myšlenky slovem i písmem
Výhodou je:
  • aktivní působení v organizaci Junák - český skaut
  • znalost specifik finančního řízení neziskových organizací
  • zkušenost s dotačním procesem (národním nebo z prostředků EU)
  • aktivní znalost anglického či jiného světového jazyka
Nabízíme:
  • možnost rozvíjet a posouvat oblast hospodaření + tým zapálených a odborně zdatných lidí
  • široké spektrum svěřených oblastí
  • služební telefon, notebook
  • pružné rozvržení pracovní doby, možnost občasné práce na dálku

Máš-li zájem, napiš nám do 28. 2. na adresu: kancelar@skaut.cz, přilož svůj životopis a motivační dopis.

Související inzeráty