Hodnotitel, který bude průběžně hodnotit daný časopis z hlediska naplňování cílů. Lze dělat zcela ...

Autor: Kozel Tomáš (Tom)
ID: 597
Typ: Poptávka
Kraj: Celá ČR
Datum: 12. 12. 2016 13:07:48

Zobrazit

Skautská nadace Jaroslava Foglara hledá Wordpress mága

Autor: Vítek Milan (Kim)
Typ:Poptávka
Kategorie:Zaměstnání  >  Správa webu
Kraj:Celá ČR
Datum založení:18. 3. 2017
Datum poslední úpravy:22. 3. 2017
Datum platnosti:20. 6. 2017
Lokalita:Praha - práce online

Skautská nadace Jaroslava Foglara hledá Wordpress mága, klidně i nižší kategorie, pro úpravy a správu webu. Online práce z domova. Web jede na Divi. 


Zásadní práce bude na integraci webového prezentace nadace (www.skautskanadace.cz) s funkcemi portálu Darujme. Cílem je 100% integrace funkcí darujme do webu nadace prostřednictvím API. (Návštěvník webu se bude pohybovat pouze v prostředí webu nadace. Graficky, technologicky apod.) 


Postup bude probíhat v několika krocích. 


  1. Aktuální stav - web nadace nemá žádné funkce portálu Darujme. Ve všech případech odkazuje na www.darujme.cz. Nyní potřebujeme změnit několik drobností v rámci CSS stylů, upravit darovací formulář a několik dalších drobností. 
  2. Fáze „2 Wordpressy“ - cca od poloviny dubna bychom měli mít k dispozici Wordpress šablonu se všemi funkcemi Darujem, kterou budeme integrovat na doménu skautfunding.skautskanadace.cz Cílem tohoto kroku je především přestat posílat návštěvníky na cizí doménu. 
  3. Fáze „API ONLY“ - opuštění šablony Darujme a integrace všech jejích funkcí prostřednictvím API do struktury webu nadace. Předpokládaný změna cca 3Q 2017. V této fázi počítáme se zásadním upgradem celého webu. 


V průběhu změn bude třeba ještě integrovat nejrůznější funkce spojené s CRM databází. Například správu emailů pro direct mailingové kampaně, automatizace na základě podkladů z CRM databáze, práce s dárci apod.

Případně na vitekmilan@skaut.cz nebo 731724074


Související inzeráty