Kdo jsme Mikulášský víkend (zkráceně MiQuik) je jedním z největších roverských setkání, které se každoročně ...

Autor: Knop Matěj (Uzlík)
ID: 5776
Typ: Poptávka
Kraj: Celá ČR
Datum: 23.08.2021 23:03:36

Zobrazit

Utvářej letošní Nedělní snídani! #miquik

Autor: Knop Matěj (Uzlík)
Typ:Poptávka
Kategorie:Akce a projekty  >  Celostátní
Kraj:Celá ČR
Datum založení:23.08.2021
Datum poslední úpravy:23.08.2021
Datum platnosti:21.11.2021
Lokalita:Praha
Příloha:
2020_Inz-FB-NS.png

Kdo jsme
Mikulášský víkend (zkráceně MiQuik) je jedním z největších roverských setkání, které se každoročně koná začátkem prosince v Praze. Nabízí prostor pro oprášení dávných skautských přátelství či navázání nových, ale také pro seberozvoj a obohacení vlastní kulturní, intelektuální, společenské či kulinářské stránky. Celý Víkend je rozdělen do čtyř subakcí, z nichž si účastníci vybírají – Polibek múzy (pátek večer), Mikulášský seminář (sobota), Taneční večer (sobota večer) a Nedělní snídaně (nečekaně v neděli).
Koho hledáme
Hledáme mezi sebe člověka nebo vícečlenný tým, který by se nebál zhostit příprav Nedělní snídaně. Láká tě příležitost chystat akci pro desítky lidí a dopřát jejich chuťovým pohárkům zážitek blížící se galaktické exkurzi? Jsi náš člověk! Zn: Nutným předpokladem je láska k jídlu a touha ji šířit.
Na oplátku nabízíme příležitost načerpat nové zážitky a zkušenosti v bezpečném a přátelském prostředí, získání bezprostřední zpětné vazby od účastníků i dalších organizátorů a možnost zúčastnit se zbytku víkendového programu zadarmo. Ale ruku na srdce, co je cokoliv z toho v porovnání s pocitem zadostiučinění po skončení vydařeného večera?
Jestli do toho chceš jít s námi, napiš Uzlíkovi na e-mail info@miquik.cz s krátkým představením své osoby a nastíněním vizí o podobě letošní Nedělní snídaně.
Těšíme se na tvou reakci a doufáme, že se setkáme nad plánováním letošního MiQuiku!
Máš dojem, že tahle nabídka není úplně pro tebe, ale přesto se chceš do příprav Víkendu zapojit? Ozvi se nám se svou představou, jak bychom tě mohli zapojit, a zkusíme se domluvit.Související inzeráty