Kdo jsme Mikulášský víkend (zkráceně MiQuik) je jedním z největších roverských setkání, které se každoročně ...

Autor: Knop Matěj (Uzlík)
ID: 5776
Typ: Poptávka
Kraj: Celá ČR
Datum: 23.08.2021 23:03:36

Zobrazit

Utvářej letošní Polibek múzy! #miquik

Autor: Knop Matěj (Uzlík)
Typ:Poptávka
Kategorie:Akce a projekty  >  Celostátní
Kraj:Celá ČR
Datum založení:23.08.2021
Datum poslední úpravy:23.08.2021
Datum platnosti:21.11.2021
Lokalita:Praha
Příloha:
2020_Inz-FB-PM.png

Kdo jsme
Mikulášský víkend (zkráceně MiQuik) je jedním z největších roverských setkání, které se každoročně koná začátkem prosince v Praze. Nabízí prostor pro oprášení dávných skautských přátelství či navázání nových, ale také pro seberozvoj a obohacení vlastní kulturní, intelektuální, společenské či kulinářské stránky. Celý Víkend je rozdělen do čtyř subakcí, z nichž si účastníci vybírají – Polibek múzy (pátek večer), Mikulášský seminář (sobota), Taneční večer (sobota večer) a Nedělní snídaně (nečekaně v neděli).
Koho hledáme
Letos se nám uvolnilo místo šéfa Polibku múzy. Sháníme tedy někoho, kdo se nebojí usměrňovat a řídit tvůrčí proces v zaběhlém týmu, vnášet nové podněty stran programové náplně akce a koordinovat přípravy s týmy ostatních subakcí.
Od tebe budeme potřebovat dostatečné organizační schopnosti, zájem o kulturu a chuť chystat v přátelském kolektivu zaběhlého týmu náplň večera tak, aby bavil i inspiroval stovky účastníků. 
Velmi vítanou je účast na některém z předchozích ročníků Polibku múzy a znalost povahy akce a zkušenost s připravováním větších akcí pro alespoň 50 účastníků. Výhodou je také absolvence vůdcovské zkoušky.
Na oplátku nabízíme příležitost načerpat nové zážitky a zkušenosti v bezpečném a přátelském prostředí, získání bezprostřední zpětné vazby od účastníků i dalších organizátorů a možnost zúčastnit se zbytku víkendového programu zadarmo. Ale ruku na srdce, co je cokoliv z toho v porovnání s pocitem zadostiučinění po skončení vydařeného večera?
Jestli do toho chceš jít s námi, napiš Uzlíkovi na e-mail info@miquik.cz s krátkým představením své osoby a nastíněním vizí o podobě a směřování Polibku pod tvým vedením.
Těšíme se na tvou reakci a doufáme, že se setkáme nad plánováním letošního MiQuiku!
Máš dojem, že tahle nabídka není úplně pro tebe, ale přesto se chceš do příprav Víkendu zapojit? Ozvi se nám se svou představou, jak bychom tě mohli zapojit, a zkusíme se domluvit.Související inzeráty