Neumíš programovat? Nevadí! Pomoz nám aktualizovat nápovědu k pluginu - projít proces nastavení pluginu, ...

Autor: Janata Michal (Kalich)
ID: 4764
Typ: Poptávka
Kraj: Celá ČR
Datum: 10.05.2021 22:16:11

Zobrazit

lektor adaptačních kurzů

Autor: Baumová Kristýna (Týnka)
Typ:Nabídka
Kategorie:Zaměstnání  >  Ostatní
Kraj:Hlavní město Praha
Datum založení:21.05.2021
Datum poslední úpravy:21.05.2021
Datum platnosti:19.08.2021
Lokalita:Praha a Středočeský kraj
Příloha:
coop.jpeg

Baví Tě práce s teenagery? Chceš si podobnou činností, jakou děláš běžně v oddíle, něco přivydělat? Strávit venku babí léto, poznat zajímavé lidi a něco se přiučit? Pak bys neměl/a chybět u našich letošních adapťáků.

Hledáme dospělé „budoucí lektory adaptačních kurzů“, tedy muže a ženy, kteří mají zkušenost s prací s dětmi a dospívajícími a kteří by chtěli s námi absolvovat 1 – 3 denní tmelící kurzy v září, případně říjnu 2021. Jedná se o společné lektorování zážitkových programů, které jsou od nás již vytvořené a v kterých Tě rádi zaškolíme. Pracovat budeš vždycky minimálně v lektorské dvojici, na začátku v tandemu s naším zkušeným členem týmu. A třeba v budoucnu budeš ty tím mazákem, který zaučuje nováčky.

Vícedenní kurzy bývají pobytové (vyjíždí se mimo Prahu), jednodenní kurzy probíhají v rámci Prahy a okolí. Pracujeme převážně s žáky 2. stupně ZŠ, případně středních škol (1. stupeň ZŠ momentálně ne).

Vždy se domluvíme na konkrétním termínu, zatím to vypadá na největší vytížení v první půlce září. Dobrou spolupráci rádi zachováme i do budoucna.

Dvoudenní úvodní školení nyní předběžně plánujeme na termín 23. – 24. srpna 2021 a proběhne v Praze. S potenciálními lektory se osobně sejdeme v průběhu června, seznámíme se a dáme si prostor na vyjasnění co nejvíce detailů spolupráce. Jedná se o práci na DPP, cestu, stravu a ubytování proplácíme.

Více informací u Týnky (Kristýny Baumové) na telefonním čísle 733 422 978.

Zn.: Práce vhodná pro studenty VŠ

P.S.: Pokud ti ještě nebylo 18 a rád/a bys podobnou akci zažil/a, obrať se na Týnku a věřím, že něco vymyslíme.


Související inzeráty