Jsme mladý oddíl, který se teď připravuje na svůj třetí tábor. Máme čím dál tím víc světlušek a vlčat, ...

Autor:
ID: 3739
Typ: Poptávka
Kraj: Středočeský
Datum: 10.02.2020 15:26:39

Zobrazit

Koordinátor/ka vzdělávacího projektu

Autor: Hovorková Tereza (Šmudla)
Typ:Poptávka
Kategorie:Zaměstnání  >  Ústředí
Kraj:Hlavní město Praha
Datum založení:25.03.2020
Datum poslední úpravy:25.03.2020
Datum platnosti:23.06.2020
Lokalita:Kancelář ústředí Praha
Příloha:
Inzerát - koordinátor vzdělávacího projektu.pdf

Koho hledáme?
Hledáme někoho s dobrými organizačními schopnostmi, kdo dokáže koordinovat desítky lektorů a poskytovat jim zázemí při organizaci vzdělávacích kurzů. Tito skauti jsou po celé republice – je proto třeba umět dobře a efektivně komunikovat na dálku, hlídat termíny, využívat online nástroje, jako např. G-suite. Klíčové je také umět zaujmout poutavým článkem nebo kreativním promo. 

Budou se ti hodit zkušenosti s obsahovým i finančním řízením projektu. Výhodou je znalost pravidel Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání či prostředí IS KP14+, zkušenost s přípravou monitorovacích zpráv a žádostí o změnu. Projekt je podobný tzv. „šablonám“ ve školním prostředí. 

Jak vypadá práce u nás?
Kancelář ústředí Junáka sídlí v Praze na Jindřišské, kde máme vyhrazeno pracovní místo, ale na služebním notebooku lze pracovat kdekoliv. Netrávíme moc času poradami, ale rádi spolupracujeme na dílčích projektech i napříč odděleními, pokud to dává smysl a máme rádi neformální prostředí. Kromě pěti týdnů dovolené nabízíme příspěvek na jídlo či sport, možnost on-line vzdělávání (kurzy Seduo).

Kam se obrátit?
Nástup je možný ihned, projekt trvá do konce roku 2022 a hledáme někoho na plný či částečný úvazek (min. 80%).  Máš-li zájem, napiš nám do 12. 4. na kancelar@skaut.cz, přilož svůj životopis a motivační dopis, proč vybrat právě tebe. 
Markéta Olišarová
zpravodajka pro ústředí
Související inzeráty