Jsme mladý oddíl, který se teď připravuje na svůj třetí tábor. Máme čím dál tím víc světlušek a vlčat, ...

Autor:
ID: 3739
Typ: Poptávka
Kraj: Středočeský
Datum: 10.02.2020 15:26:39

Zobrazit

97. skautský oddíl Letorost hledá posily

Autor: Kryštof Eckhardt
Typ:Poptávka
Kategorie:Dlouhodobá spolupráce  >  Vedení oddílu
Kraj:Hlavní město Praha
Datum založení:15.02.2020
Datum poslední úpravy:18.02.2020
Datum platnosti:18.05.2020
Lokalita:Praha 13-Stodůlky
Příloha:
nábor.jpg

Nazdar,
97. skautský oddíl Letorost hledá nové posily do svých řad.

Co od Tebe očekáváme? 
V první řadě chuť zapojit se do vedení našeho oddílu. Jsme super kolektiv vedoucích, kteří se nebojí přijímat nové lidi z venčí. Pokud máš složenou čekatelskou zkoušku, je to jistě výhodou, ale stačí nám i odhodlání si čekatelskou zkoušku udělat, protože věříme, že Ti pomůže v tvém osobním rozvoji, který pak jistě využiješ i mimo skautský oddíl.

Do jakých družin hledáme výpomoc?
První družinou je družina benjamínků. Jsou to děti převážně ve věku 6 let. Máme k nim již jednoho schopného rádce, ale posila se hodí vždycky. Benjamínci mají uvolněnější režim. Schůzky trvají 60 minut, výpravy mají z pravidla jednou za dva měsíce. Účastní se i víkendových akcí.

Druhými dvěma družinami jsou vlčata a světlušky ve věku sedm a osm let. Tyto družiny na našich stránkách zatím nenaleznete, protože začnou fungovat až od září (ještě letos museli být spojené). 

V oddíle máme i družiny starších vlčat a světlušek (9 až 10 let). Pokud by Tě lákala práce s nimi, určitě se i na této spolupráci můžeme domluvit. 

Pokud tě výše uvedený text neodradil, ale spíše namotivoval, neváhej nás kontaktovat na Letorost97@hiawatha.cz. Více se o nás dozvíš na www.letorost.hiawatha.cz


Související inzeráty